Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Peníze nerostou na stromech!

0159002Kód:
9788072675159EAN:
978-80-7267-515-9ISBN:

JUNIOR

Výrobce:
Ihned odesíláme
169  / ksBěžně s DPH:
144  / ksCena s DPH:
Ušetříte: 25  / ks (14,8%)
Množství:
ks Hlídat zboží na pokles ceny
Peníze nerostou na stromech!

Peníze nerostou na stromech!
Peníze nerostou na stromech!
Peníze nerostou na stromech!

Popis: Peníze nerostou na stromech!

Peníze jsou všude kolem nás, setkáváme se s nimi na každém kroku. Používáme je tak často, že jsme jim přestali věnovat pozornost, tedy aspoň do chvíle, kdy nám začnou chybět. Proto je potřeba se o ně začít včas starat. Ovládání peněz je jednou ze základních životních dovedností.

Všichni potřebujeme peníze, protože bez nich není život v současné době možný. Těžko někdo dokáže postavit dům či získat potraviny bez vynaložení peněz. Pro většinu z nás jsou prostě nezbytné. Je třeba se tedy naučit finanční gramotnosti, abychom peníze využívali co nejefektivněji a měli své peníze pod kontrolou.

Chcete se naučit správné manipulaci s penězi? V této knize se dozvíte vše potřebné o získávání peněz, investicích, ukládání či rozumném utrácení. Tato kniha je průvodcem světa peněz, která Vám poradí ve finančním plánování, spoření, jak se vyhnout nástrahám půjček, ale také o rizicích, daních, inflaci, důchodech či úvěrech v bance.

Kniha Peníze nerostou na stromech Vás naučí, jak správně zacházet s penězi.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Provozovatel: Nakladatelství JUNIOR, s. r. o. Černokostelecká 1621, 251 01 Říčany u Prahy. Telefon: 323 604 858 e-mail: junior@juniorcz.cz

JavaScript musí být povolen